• +90 212 942 86 83
  • info@ankabusiness.com
Sıkça Sorulan Sorular
 

Firmanızdan gönderilecek mail ya da bizlere ulaşacağınız telefon üzerinden gün ve saat belirleyip sizlerle telefonda bilgi alışverişinde bulunuyor ve karşılıklı olarak fayda analizi yapıyoruz. Fayda olarak ortak noktada buluşacağımız konusunda hemfikir olduğumuzda detaylara inip sizlere firma ziyareti gerçekleştirmek için zaman belirliyoruz.

Hayır. Telefon görüşmesindeki bilgi alışverişinin ve sizlerle temasta olmanın değerli olduğuna inanıyor ve ücret talebinde bulunmuyoruz. Faydamızın karşılıklı olacağına inanmamız ile de ziyaret gerçekleştirebiliyoruz, onun için de ücret talebimiz bulunmamaktadır.

Artan işletme maliyetleri ile satış ve pazarlama kadroları şirketler için pahalı finansal yükler oluşturmaktadır. Kurumsal çalışma ve profesyonel yaklaşım tecrübesi ile takımımız süreçlerde firmanıza yakışan kurumsal dil ile süreçleri yönetmekte ve firmanızı benzer bir istihdam sağlamanız durumunda oluşacak yükten kurtarmaktadır. Üstelik bunu mevcut kanalları üzerinden satış, pazarlama ve ihracat için aynı anda yapabilme kabiliyetine sahiptir.

Sektör ve ürünlerinizin portföyümüzdeki mevcut satış kanalları ile örtüşüp örtüşmediğine birlikte karar veriyoruz. Örtüşmesi halinde önerilerde bulunuyor ve mutabık olunan anlaşma üzerinden çalışmalara başlıyoruz. Ürünlerinizin ayrıca e ticaret üzerinden satılmasına da imkân sağlayarak sitemize eklenmesini sağlayabiliyoruz.

Sektörünüzün portföyümüzde bulunan ve hedef coğrafyalarda alım yapan firmalarla örtüşüp örtüşmediğine birlikte karar veriyoruz. Örtüşmesi halinde önerilerde bulunuyor ve mutabık olunan anlaşma üzerinden çalışmalara başlıyoruz.

Ürünleriniz ile ilgili bizlere ulaşmanız durumunda telefon görüşmemiz ve bilgi alışverişine istinaden konuyu değerlendirmeye alıyor, ürünlerinizin hedeflediğimiz sektörler ve ihtiyaçlar doğrultusunda olması durumunda fason üretim için detayları karşılıklı paylaşarak fason üretim yaptırabiliyoruz.

Referans olarak belirtmiş olduğumuz firmalar dışında çalışma gerçekleştirdiğimiz ama gizlilik talepleri sebebiyle bahsetmediğimiz firmalar da bulunmaktadır. Talebiniz olması durumunda mutlaka bizlerle iletişime geçilmesini rica ederiz, birlikte değerlendirebiliriz.